JU Kulturni centar „Nikola Đurković“ Kotor obilježiće Dječiju nedjelju od 5. do 10. oktobra 2020. godine. U skladu sa aktuelnom epidemiološkom situacijom, većina programa biće prikazana online na društvenim mrežama i sajtu Kulturnog centra.

U saradnji sa Domom zdravlja Kotor i ove godine je realizovano stručno predavanje. Pedijatar, doktor Vladimir Dedović, objasniće šta je to Covid-19, na koji način se djeca mogu štititi od zaraze istim, kako brinuti o drugima i koje mjere preduzeti u slučaju pojave simptoma. Poslušajte predavanje pedijatra Vladimira Dedovića iz kotorskog Doma zdravlja o tome kako se zaštititi od virusa COVID-19:

PREVENTIVNO PONAŠANJE I ZAŠTITA DJECE OD VIRUSA COVID-19