Nova slika

Povodom Nacionalnog dana podizanja svijesti o bibliotekama, Pomorska biblioteka Kotor u saradnji sa Kulturnim centrom "Nikola Đurković"-Gradskom bibliotekom i čitaonicom Kotor, organizuje prezentaciju na temu: "Savremeni tokovi u bibliotekarstvu – INELI Balkans i IFLA WLIC 2019". Prezentacija će se održati u prostorijama Pomorske biblioteke u ponedjeljak 7. oktobra u 10 sati.

Govoriće: Jasmina Bajo-predsjednica Udruženja bibliotekara Crne Gore, bibliotekarska savjetnica, Marija Starčević-rukovoditeljka Gradske biblioteke i čitaonice Kotor, viša bibliotekarka i Nataša Gobović-rukovoditeljka Pomorske biblioteke Kotor, bibliotekarska savjetnica.

Program će voditi Ana Kerndl, viša bibliotekarka.

Gradska biblioteka i čitaonica Kotor će istim povodom podržati akciju Biblioteke za studente 4. oktobra besplatno učlanjivati studente.