flajer KKI final satnica page 001

JU Kulturni centar Nikola Đurković Kotor, Gradska biblioteka i čitaonica Kotor i Udruženje za promociju sinologije Kotor u toku mjeseca novembra i decembra organizuju: DRUGI CIKLUS EDUKATIVNO-KREATIVNIH RADIONICA KINESKI KROZ IGRU. Radionice su besplatne i održavaće se petkom od 16:15h do 17:30h u Gradskoj biblioteci i čitaonici Kotor.
U okviru drugog ciklusa radionica radiće se na razvijanju komunikacionih vještina preko audio vježbi, konverzacija, pitanja i odgovora, govornih vježbi i slično. Cilj je ojačati i konsolidovati novi vokabular što se postiže preko igara koje služe da kreiraju zabavan ambijent tokom učenja. Sa ciljem gradjenja osnove za pisanje kineskih karaktera, sprovodiće se vježbe praćenja i kopiranja karaktera. Kineski karakteri se izučavaju u skladu sa sistemom formiranja karaktera.

Predavač: dr Jelena Stjepčević, sinolog
Kontakt: 069 351 574