IMG 5401

Učenici drugog razreda Osnovne škole "Narodni heroj Savo Ilić" iz Dobrote sa učiteljicama Tanjom Pavlović, Milicom Živić i Jelenom Petrović posjetili su 15. maja 2019. godine Gradsku biblioteku i čitaonicu. Bibliotekarska savjetnica Jelena Vukasović ih je upoznala sa značajem biblioteke i poslom bibliotekara.

Putopisne priče Mile Starčević "Na leđima slona" bile su povod da sa malim drugarima razgovaramo o mjestima koja bi željeli da posjete, ali i o njihovim doživljajima sa putovanja.

Zainteresovani učenici dobili su besplatno učlanjenje u biblioteku i nadamo se da će postati naši česti gosti koji će istraživati i temeljno upoznati dječiji fond Gradske biblioteke i čitaonice Kotor.

• IMG_5396
  • IMG_5399