hgd

Povodom Svjetskog dana knjige i autorskih prava koji se obilježava 23. aprila,a u okviru autorske večeri književnice Dragane Kršenković Brković, predstavnica Hrvatskog građanskog društva, g-đa Danijela Vulović uručila je povelje i svih 165 brojeva ,,Hrvatskog glasnika'': direktoru OJU "Muzeji" Kotor Dušanu Medinu, načelniciArhivskog odsjeka-Istorijski arhiv Kotor Snežani Pejović, kustosu Pomorskog muzeja Crne Gore Kotor Iliji Mlinareviću, rukovoditeljki Pomorske biblioteke Nataši Gobović,producentu Centra za kulturu Tivat Draganu Lakoviću i bibliotekarskoj savjetnici Gradske biblioteke i čitaonice Kotor Jasmini Bajo.

• DSC_9080-1600x1200_resize_1
  • hgd