Poster B2 Blogdan page 001 Small

U ponedjeljak, 11. marta sa početkom u 19 časova u multimedijalnoj sali Kulturnog centra ,,Nikola Đurković'' u Kotoru biće organizovana promocija knjige Sa druge strane obloga Blogdana Stevanovića Blogdana.
Kroz razgovor s prisutnim ljubiteljima savremenih priča i popularne psihologije, autor će odgovoriti na sva pitanja i otkriti moć riječi.
Da li ste se ikada zapitali šta se nalazi sa one strane obloga od mastila? Kako biste se osjećali kad biste saznali da iz svake rane može izrasti cvijet ako na nju privijete lijepe i istinite riječi? Na stranicama ove knjige Bogdan Stevanović nam otkriva da se sa one strane obloga ne nalaze rane, već riječi što liječe. Knjiga Sa druge strane obloga ima dva dijela, odnosno dva poglavlja, a čitalac bira da li će je čitati od početka ili od kraja, jer je kraj zapravo novi početak.
Bogdan Stevanović rođen je u Beogradu 17. decembra 1988. godine. Završio je Trinaestu beogradsku gimnaziju, a nakon toga je diplomirao na Geografskom fakultetu Univerziteta u Beogradu na Odseku za turizmologiju. Poslije osnovnih studija pohađao je master studije turističkog novinarstva na Univerzitetu Autonoma u Barseloni. Autor je projekta Svet dostupan svima, osnovanog sa ciljem pružanja informacija o turističkim destinacijama osobama koje koriste invalidska kolica. Jedan je od osnivača humanitarnog pokreta Pokaži malo da ti je stalo. Izabravši ime Blogdan, od decembra 2014. godine piše istoimeni blog koji je za dvije godine okupio više od 100.000 pratilaca. Priče sa bloga prenosili su vodeći onlajn i štampani mediji u zemlji i regionu. Bogdan je TEDx govornik i kolumnista.