Predavanje press sala page 001

Kulturni centar „Nikola Đurković“ Kotor / Gradska biblioteka I čitaonica povodom proslave 21. novembra, Dana opštine Kotor, organizuju Multimedijalno predavanje za djecu I mlade „Upoznaj tajni svijet bokeljskih ponti i napravi fotografiju“. Učestvuju: arhitektica Maja Krušić I etnološkinja Jelena Vidović, Uprava za zaštitu kulturne baštine, biološkinja Ines Peraš, Institut za biologiju mora, Ivan Gvido Krivokapić, koordinator u Turističkoj organizaciji i ribar.
Predavanje će se održati u multimedijalnoj Sali kotorskog Kulturnog centra, u četvrtak 22-og novembra u 10 sati.