• IMG-3935
  • IMG-3941
  • IMG_4037

Bibliotekarka Ivana Roganović učestvovala je na kursu Upotreba programske opreme COBISS3/Katalogizacija − napredni kurs koji je održan u Narodnoj biblioteci Srbije od 22. 10. do 26. 10. 2018. godine. Nakon održanog kursa dobila je privilegije za uzajamnu katalogizaciju svih vrsta građe u testnom okruženju i za ažuriranje baze podataka CORES u testnom okruženju uzajamne katalogizacije.

Takođe je posjetila 63. Međunarodni beogradski sajam knjiga. Počasni gost na Sajmu ove godine bila je Kraljevina Maroko. Na Sajmu je učestvovalo 980 izlagača i realizovano 607 programa. Kataloge poznatih izdavača možete pogledati u našoj biblioteci.