Dan poezije

Gradska biblioteka i čitaonica Kotor obilježiće Svjetski dan poezije u utorak 21. marta 2017. godine u 13 sati u velikoj sali Kulturnog centra „Nikola Đurković“, pod sloganom „U moje srce - zvon zvonili ste krinom...” (R. Ratković). Gradska biblioteka već treću godinu za redom ovim povodom organizuje javni čas na kome učenici osnovnih i srednjih škola sa teritorije opštine Kotor recituju autorsku poeziju, kao i poeziju poznatih autora.
U muzičkom dijelu programa nastupiće kotorski bend „Galioti“.