1935833 978343765592394_3429320415609381313_n

Povodom obilježavanja Svjetskog dana poezije, u ponedjeljak 21. marta Gradska biblioteka i čitaonica Kotor organizuje javni čas pod sloganom

„ Listajte, riječi moje nekazane..." (V. Nikolić) koji će se održati od 13 sati na Pjaci od kina (u slučaju nepovoljnih vremenskih uslova u kinu „Boka").

Pozivamo sve ljubitelje poezije, a posebno naše najmlađe sugrađane koji vole i pišu poeziju, da zajedno proslavimo Svjetski dan poezije i početak proljeća. Ovo je ujedno i prilika da pročitaju svoje pjesme ili najdraže pjesme poznatih autora.

U muzičkom dijelu programa učestvovaće učenici Muzičke škole „Vida Matjan“ iz Kotora, hor "Muzička bašta," kao i muzički bendovi "Škovacijera" i "Finiti".

Dobro došli!