press reader

Gradska biblioteka i čitaonica Kotor obavještava svoje korisnike da do kraja marta na računarima u biblioteci mogu besplatno da pristupe platformi Press Reader koja sadrži 5000 domaćih i inostranih dnevnih novina i časopisa iz više od 100 zemalja na 56 jezika.

Press Reader je svjetski poznata platforma koja omogućava pristup do 3000 naslova dnevnih novina i 2000 naslova časopisa.  Future Library iz Grčke, koja implementira INELI Balkans projekat, omogućila je svim bibliotekama koje učestvuju u projektu besplatno korišćenje ove platforme do kraja marta.