dva-pjesnika-i-slika-pozivnica-EMAIL (1)Kulturni centar Nikola Đurković / Gradska biblioteka i čitaonica Kotor promocijom publikacije Dva pjesnika i slika autorke mr Milijane Simonović, a u saradnji sa Gimnazijom Kotor i OJU Muzeji Kotor, učestvuje u programu proslave jubileja 150 godina Gimnazije Kotor. Promocija za profesore i učenike Gimnazije održaće se 07. 05. 2015.  u 12 sati u amfiteatru Gimnazije, dok će se za sve ostale zainteresovane održati istoga dana u 19 sati u Galeriji solidarnosti u Starom gradu. Na promociji učestvuju dr Bojan Jović, direktor Instituta za književnost i umetnost Beograd i autorka. Mr Milijana Simonović je doktorand na Filološkom fakultetu u Beogradu, ova knjiga je njen magistarski rad.  Moderatorka će biti Jasmina Bajo, viša bibliotekarka.

Dobro došli!