pozivnica kotor Small

Teatrografska izložba "Crnogorska pozorišna povijest" i promocija specijalnog broja časopisa" Pozorište" čiji je sadržaj u cjelosti posvećen viševjekovnoj pozorišnoj tradiciji Kotora biće održani u Atrijumu Kulturnog centra „Nikola Đurković“ u utorak, 30. juna, sa početkom u 11 sati. Organizator je Kulturni centar „Nikola Đurković“ Kotor uz podršku Opštine Kotor.
O značaju postavke koju čine trinaest (13) panoa i časopisa "Pozorište" će govoriti dramske umjetnice Tihana Ćulafić i Marija Sarap i autorka izložbe i urednica u okviru „Nikšićke kulturne scene“ i časopisa Slavojka Marojević. Izložba će biti otvorena do 7. jula. Ovaj program je i dio repertoara Nikšićkog pozorišta koji se realizuje u okviru Nikšićke kulturne scene.